pentagram.jpg
Jmenuji se Lada,narodila jsem se v měsíci červnu roku 1975,jsem typický blíženec a nestydím se za to.Od roku 1997 jsem začala věřit i na jiné věci a od roku 2001 se plně věnuji Reiki,jsem Mistr Reiki na což jsem pyšná,zajímám se o anděly,o duše a teď taky taroty.Další věci,které mě přitahují jsou přírodní medicína a bylinky.

Záhlaví stránek

Neváhejte je poprosit

AŤ už anděly vnímáte,nebo ne,stojí po vašem boku a čekají,až je pozvete. Chtějí pomáhat každému člověku na jeho cestě.Nesmějí však nic podniknout,dokud je člověk nevyzve a nepoprosí.Svobodná vůle je tím nejvyšším příkazem a všechny duchovní bytosti ji musí respektovat.Zvěte proto anděly a nebojte se je poprosit o pomoc a přispění.Andělé můžete požádat o pomoc v každé situaci.Andělé vás inspirují a otevřou vám oči,abyste viděli všecjny možnosti.To oni zařizují setkání a přihrávají náhody.
Jak máme anděla poprosit? Jednoduše,jako když prosíme přítele.Zformulujte v nitru přání,prosbu nebo vykonejte nějaký rituál,se kterým se obrátíte na anděla.Obojí funguje.Anděl rituál nepotřebuje,ale nám to pomáhá.Zaměřte pozornost na vlastní přání,na situaci,nalaďte se a přelaďte do stavu očekávání pomoci,otevřete se vibracím a setkání,rozvíjejte své schopnosti,vnímání,vědomí.Rituál vám pomůže otevřít dveře uvědoměle..Nezapomínejte,že rituály se slaví po staletí.Pomáhají nám uvědomit si vlastní sílu a na tento potenciál se také napojí.Nejvíce pomůže rituál,který vás baví,který se vám líbí-takový je jeko pro vás ušitý.


Z knihy Andělé stojí při vás.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "2430"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one